Μοναδικά Δισδιάστατα Σφυρήλατα Έργα Τέχνης – Πράμαντα Ιωαννίνων
Από γενιά σε γενιά η τεχνική τους βρήκε το δρόμο της προς την Ελλάδα. Ο Σπύρος έμαθε πώς να μεταμορφώνει ένα κομμάτι μέταλλο σε πανέμορφα σχέδια από τον πατέρα του, που έφερε την τέχνη απ’ την Κωνσταντινούπολη. Η Εφη διδάχτηκε την τέχνη της γλυπτικής σε Σχολή Καλών Τεχνών στην Αυστραλία.
Μαζί ένωσαν το ταλέντο τους διαμορφώνοντας μια μοναδική γραμμή χειροποίητης γλυπτικής μετάλλου.
![](https://europe-greece.com/el/wp-content/plugins/codespacing-progress-map/img/addition-sign.png)
![](https://europe-greece.com/el/wp-content/plugins/codespacing-progress-map/img/minus-sign.png)